Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – druhé jarní turnaje – 29. a 30.4.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval druhými jarními turnaji.
V plánu byl jeden turnaj a dva samostatné zápasy na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Bohdalice v parku a TJ Mouřínov.

Jen v Marefách se hrál úplný turnaj. Favoritem byl Amor a po něm třetí tým tabulky, ale Marefy, které se v tomto ročníku nacházejí nezvykle až ve středu tabulky využily domácího prostředí a přehrály hostující Orly. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a Amor to neměl jednoduché, ale přesto si odvezl očekávaných šest bodů.

V Bohdalicích se dlouho hrál remízový zápas, přestože domácí tým nasadil několik opor z A-týmu. Zkušenost a individuální kvalita domácích hráčů se projevila až v závěru zápasu.

V Mouřínově se představil zimní půlmistr Lazor, a přestože musel do sestavy zařadit vícero hráčů po marodce, neměli domácí šanci na úspěch, přestože bojovali statečně.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým Amor Kloboučky Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 29. a 30.4.2022.pdf48.62 KB