Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – dohrávky podzimních zápasů – 7. a 8.10.2022

Okresní přebor futsalu dohrával podzimní zápasy.
V plánu bylo pět odložených zápasů na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy a Krásensko za Rychtou.

V Marefách měl domácí tým přivítat Lazor a Sokol, ale druhý zápas byl opět odložen. Favoritem zápasu byl sice tým hostů z Vyškova, ale domácím se hra vůbec nedařila a hostům právě naopak. Tak jednoznačný výsledek nikdo nečekal. Výhrou si Lazor zajistil zimován na druhé příčce tabulky se stejným počtem bodů jako první Amor Kloboučky.

V Krásensku byl favoritem hostující tým z Bučovic, ale domácí s hosty drželi krok více než poločas. Nakonec hosté druhý poločas vyhráli 4:0 díky zlepšení obranné činnosti. Ve druhém zápase se hrálo orelské derby. Vyškovský tým na technickou a kombinační hru favorita nestačil a jednoznačně podlehl. V souboji poražených týmů se utkaly sousedi z tabulky, ale čekalo se, že Krásensko využije domácí hřiště. Jenže se to nestalo a hostující tým si odvezl zasloužený bod.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál tým Orli Bučovice. Tým Orlů si tímto turnajem zajistil zimování na třetím místě tabulky a doplnil trojku týmů, které se v posledních pěti letech pohybují na špici okresního přeboru.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov 7. a 8.10.2022.pdf45.8 KB