Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – dohrávky podzimních turnajů – 23. a 30.10.2021

Okresní přebor futsalu pokračoval dohrávkami podzimních turnajů.
V plánu byly dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov a Orel Vyškov.

V sobotu 23.10. se hrál na Stadionu za parkem jen jeden zápas, jelikož týmu City Vyškov se den před zápasem z pracovních důvodů omluvilo několik hráčů a vedoucí týmu již nemohl reagovat jinak než souhlasem s kontumací jejich zápasů. Škoda. Takže se bohužel hrál jen zápas Fifáku s Orly Bučovice. Zápas skončil nefutsalovým, ale fotbalovým výsledkem 1:1. Napovídá o opatrné taktické hře obou soupeřů, kteří se velice dobře znají. Vlastně skoro každý rok se většinou mezi nimi rozhoduje o bronzových medailích. Na plichtě vydělal Lazor, který je definitivně okresním půlmistrem, Orli byli jediným týmem, který mohl Lazor dostihnout, ale jedině bez ztráty bodů.

V sobotu 30.10. pořádal Amor v areálu Orla poslední podzimní turnaj, ve kterém se hrálo o stříbrnou pozici právě mezi Amorem jako úřadujícím okresním přeborníkem a Orly z Bučovic, kteří před týdnem přišli o možnost hrát o post nejvyšší. Co se Orlům nepodařilo proti Fifáku, když byli mírným favoritem, to dokázali proti Amoru, který byl favoritem v tomto zápase. Domácí sice měli více ze hry, měli i dostatek šancí, ale hosté své šance zužitkovali lépe. Tím získali stříbrnou podzimní medaili a lepší výchozí pozicí do jarních zápasů, když ztrácí na Lazor jen dva body, kdežto Amor už bodů sedm.

Do úplného ukončení podzimu chybí odehrát jediný zápas mezi JČ Marefy a Vyškov City. Výsledek již neovlivní horní část tabulky, ale půjde jen o šestou příčku. Marefy mají dvě výhody, první bude domácí hřiště a druhá, že jim stačí neprohrát.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen tým Orlů Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 23. a 30.10.2021.pdf47.17 KB