Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – dohrávky podzimních turnajů – 12.6.2021

Okresní přebor futsalu dokončil dohrávky podzimních turnajů.
V druhém jarním hracím dnu se podařilo dohrát přerušenou podzimní část soutěže OP futsalu. V plánu byly dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Krásensko za Rychtou a Orel Vyškov.

V Krásensku se ještě hrálo o hodně, konkrétně o bronzovou příčku OP. Rozhodnout se mělo mezi hostujícími týmy, ale důležitým prvkem mohl být také domácí tým. Hned v prvním zápase domácí tým hostům z Vyškova zkomplikoval situaci a sobě pomohl o jednu příčku v tabulce. Tým City Vyškov pak musel porazit Mouřínov. V zápase dlouho držel naději, ale v nastalé gólové přestřelce stále mírně ztrácel a v druhém poločase bohužel ztratil kontakt úplně. Nakonec obdržel velkou nakládačku. Ve třetím zápase už měl Mouřínov bronz v kapse, opět sice vyhrál, ale jen těsně, když domácí hráli ještě o další posun v tabulce.

Ve Vyškově na Orlovně si již jistý vítěz OP užíval obhájený titul, již pátý v řadě. V prvním zápase s Orly Vyškov si pořádající tým Amoru v pohodovém tempu zastřílel, a přitom soupeři povolil jen čestný úspěch. V druhém zápase se konalo Orelské derby, tým z Bučovic hrál bezchybně, vyhrál rozdílem třídy a brankář si navíc udržel čisté konto. Poslední zápas přinesl velké drama s vyrovnaným průběhem. Amor nakonec uhrál cennou výhru a završil zkrácenou soutěž OP bez ztráty bodu. Gratulujeme.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy FK Mouřínov a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 12.6.2021.pdf45.73 KB