Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – dohrávky jarních zápasů – 11.6.2022

Okresní přebor futsalu dokončil jaro posledními zápasy.
V plánu bylo pět odložených zápasů na umělkách sportovních areálů: Krásensko za Rychtou a TJ Mouřínov.

Do Krásenska se podařilo dojednat tři zápasy odložené z různých hracích dnů v podobě tří zápasů jako u losovaných turnajů. Krásensko využilo domácího prostředí a potvrdilo lepší postavení v tabulce, čímž získalo maximální počet bodů. Přiřadilo se tak k dobrému středu tabulky. V zápase hostujících týmů se rezervě divizního týmu Kozlany-Bohdalice vůbec nedařilo, a naopak Sokolu se povedlo vše, do čeho kopli. Zrodil se nezvykle divoký výsledek.

Do Mouřínova se přesunuly dva zbývající dohrávkové zápasy. V prvním zápase Orli potvrdili, že se sešli v optimální sestavě a v na pohled vyrovnaném zápase přehráli domácí tým. Ve druhém zápase Orli opět potvrdili, že patří k nejlepším týmům okresního přeboru. Přestože hostující Fifák dlouho držel těsné skóre, Orli v závěru zápasu dominovali.

Všechny sobotní zápasy už neovlivnily tabulku dotvořenou v minulém řádném hracím dnu.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy FC Krásensko a Orli Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 11.6.2022.pdf46.3 KB