Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 28.9.2019

Okresní přebor pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, Gymnázium Bučovice a Ježkovice.

Ve Vyškově byl nejzajímavější hned první zápas mezi pořádajícími Orly a týmem City. První polovina zápasu byla mírně v režii hostů, ale v druhé polovině se situace obracela na stranu domácích. V závěru byl velký boj za remízového stavu, ale nakonec se štěstíčko přiklonilo k Orlům. Dalším soupeřem těchto týmů byl Sokol Bučovice, který využil únavy týmu City a ve druhém poločase je jasně přehrál. Sokol vyhrál i druhý zápas, ale vývoj byl dost těsný a brankově bohatý na obou stranách.

V Bučovicích se sešly tři vyrovnané týmy. Pořádající Orli a hostující Fifák vždy bojují o medailové pozice tabulky a staronový tým Mouřínova se také často pohyboval na stejných pozicích. Všechny zápasy byly vyrovnané a dramatické, bez větších brankových nadílek. Nakonec výsledky potvrdily papírové předpoklady, nejspokojenější by tým Orlů a bez bodu Mouřínov.

V Ježkovicích se utkaly týmy, které dosud čekaly na první body. Krásensko má z této trojice nejvíce zkušeností, Kozlany jsou předloňským nováčkem a Ježkovice tím letošním. V tomto pořadí také týmy bodovaly. Ježkovicím se poprvé podařilo sehrát vyrovnaný zápas právě proti Krásensku a první bod měli na dosah. Větší šance měli mít proti Kozlanům, ale hráli více otevřeně a tým hostů toho využíval.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Sokol Bučovice, Orli Bučovice a Krásensko.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 28.9.2019.pdf70.77 KB