Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 26.9.2020

Okresní přebor futsalu pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, Orel Vyškov a Hliník Marefy.

Turnaj ve Vyškově na Stadionu byl odložen již před týdnem po dohodě všech účastníků. Turnaj na Orlovně ve Vyškově byl odložen těsně před výkopem pro nezpůsobilé hřiště po nočním silném dešti. Turnaj v Marefách se po nedávném odstoupení Sokola Ježkovice zúžil na jeden zápas. Navíc se hrál zápas odložený z 19.6., důvod byl stejný jako v Marefách, ale navíc se měl původně hrát v Ježkovicích.

V Marefách se hrálo velmi zajímavé a vyrovnané utkání. Domácí Marefy již několik let hrají na úrovni těsně pod medailovými místy v tabulce a Lazor v předešlých dvou sezónách tyto příčky obsadil a letos zatím potvrzuje stejné ambice. Marefy téměř celý zápas hrály vyrovnanou partii nejen herně ale i ve skóre. Tým hostů však přece jen lépe zvládl závěr zápasu a body potřebné k udržení kontaktu s čelem tabulky získal.

Odložený zápas z Ježkovic uspořádal tým Kozlany-Bohdalice v Bohdalicích již v pátek večer. Hostující tým City byl favoritem, ale domácí tým prokázal, že již nasbíral určité futsalové zkušenosti. Docela dlouho měl zápas dobře rozehrán, ale v závěru těsné vedení neudržel. Nicméně zisk prvního bodu je dobrým povzbuzením, jelikož je na úkor týmu dlouhodobě pobývajícím ve středu tabulky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne nehrál žádný tým.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 26.9.2020.pdf45.28 KB