Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 25.9.2021

Okresní přebor futsalu pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov, Orel Vyškov a Gymnázium Bučovice.

Ve Vyškově na Stadionu za parkem přivítal předposlední tým dva týmy ze středu tabulky. Všechny zápasy byly maximálně vyrovnané, dva skončily rozdílem jedné branky a třetí remízou. Přesto velkého úspěchu dosáhlo domácí City, protože ty dva vítězné zápasy šly za ním. Hostující týmy Sokol a Krásensko si odvezly pouze po jednom bodu za vzájemnou remízu. Jen to potvrdilo minimální výkonnostní rozdíly týmů za první trojkou a City se díky šesti bodům posunulo ze dna tabulky na čtvrté místo.

Ve Vyškově na Orlovně se nakonec hrál jen jeden zápas, jelikož pořádající tým se z různých důvodů nesešel a zápasy skrečoval. Na hřišti se tedy utkal Fifák a úřadující mistr Amor, ten se zřejmě otřepal ze špatného začátku soutěže a zase působí na hřišti suverénně a rozdává dvouciferné brankové příděly, přičemž soupeři toho dovolí minimum. Díky tomu postupně stoupá tabulkou, teď už je to druhé místo.

V Bučovicích se na podzim poprvé přestavil domácí tým Orlů. To díky odloženým turnajům, což neměl možnost ovlivnit. Ukázal velkou kvalitu i přes nerozehranost. Hrálo se v pozměněném pořadí zápasů. Na úvod se tak hrál nejdůležitější zápas turnaje. Lazor, který dosud neztratil ani bod měl najednou problémy a nemohl najít recept na domácí Orly. Ve druhém poločase se mu to podařilo, ale jen částečně, stačilo to na pouhý jeden bod a první podzimní ztrátu. Ve druhém zápase Lazor potvrdil roli favorita a snadno přehrál Kozlany. Třetí zápas byl zkouškou pro Orly po těžkém prvním zápase, ale po snad trochu vyrovnaném prvním poločase také jasně přehrál Kozlany, které již nejsou jako v minulosti poslední, ale teď jsou ve středu tabulky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Vyškov City a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR – odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 25.9.2021.pdf48.51 KB