Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 24.9.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
V plánu byly tři turnaje na umělkách sportovního areálů: Gymnázium Bučovice, Orel Vyškov a Stadion Vyškov.

V Bučovicích se utkaly týmy, které se dlouhodobě umisťují v první pětce okresního přeboru. Černého Petra s nulou bodů získaly Marefy, které byly k bodům velmi blízko v obou zápasech. Oba prohrály 4:5 a zvláště ten první měly rozehraný velmi dobře, v prvním poločase byly efektivní, ale ve druhém poločase se role obrátily a jen trocha štěstíčka chyběla alespoň k jednomu bodu. Domácí tým Orlů začal oba zápasy prvními poločasy s nulou branek na svém kontě a výkon diametrálně zlepšil až ve druhých poločasech, ale na silný Amor to nakonec nestačilo. Přes vyrovnanost týmů byl favoritem Amor a očekávaných šest bodů získal jen velmi těsně a soupeře přehrál jen o jednu, resp. dvě branky.

Ve Vyškově na Orlech se utkaly týmy z konce tabulky. Domácí Orli a hostující Sokol prokázali větší futsalové zkušenosti oproti týmu Kozlan, který sice přijel ve slušné sestavě, ale obdržel dvakrát dvouciferný příděl branek. Kozlany zůstávají poslední bez zisku bodu. Třetí zápas Orlů a Sokolu pak skončil zaslouženě remízou.

Ve Vyškově na stadionu se hrálo o vedení průběžné tabulky okresní soutěže mezi Lazorem, který byl stále bez ztráty bodu a aktuálním vedoucím týmem Mouřínov, který měl jen jednu dvoubodovou ztrátu za remízu. Zápas byl vyrovnaný od počátku až do závěrečného hvizdu sudího. Lazor měl malinko více štěstíčka a získal plný počet bodů a pousnul se do čela tabulky. Mouřínovu pak připravilo těžké chvíle Krásensko, které sice zatím vyhrálo jen jeden zápas, ale porážky má jen s Amorem a Lazorem.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a Lazor Vyškov. Hrací den se vyznačoval neobvykle vysokým poměrem vyrovnaných zápasů oproti vysokým výhrám, šest ku třem.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 24.9.2022.pdf49.06 KB