Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté jarní turnaje – 14.5.2022

Okresní přebor futsalu pokračoval čtvrtými jarními turnaji.
V plánu byly jedna dohrávka a dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Stadion Vyškov a Bohdalice v parku.

Dohrávka v Marefách z minulého hracího dne se hrála již v pátek. Domácí přivítali rezervu Kozlan. V prvním poločase to vypadalo na vyrovnaný zápas, ale v druhém poločase se domácí prosazovali více a potvrdili jarní postupný postup v tabulce.

Ve Vyškově se odehrály tři úplně rozdílné zápasy s překvapivým průběhem. Hned v prvním narazil domácí tým na dobrou obranu Orlů a nenašel recept po celý zápas. Výsledkem byly nečekané tři body pro Orly. Ve druhém zapase Orli dobrý výkon nedokázali zopakovat a propadli dvouciferným přídělem. Ve třetím zápase soupeři opět předvedli rozdílné výkony, Fifák hrál velmi dobře proti favorizovanému ale nepřesnému Amoru a jen kousek štěstíčka mu chybělo k zisku bodu.

V Bohdalicích se Lazor opět potýkal s děravou sestavou. Toho využili Orli z Bučovic, když v druhém poločase otočili skóre a v druhém zápase smetli domácí Kozlany. Lazor pak měl velký problém také s domácími a jen tak tak uhrál tři body po remízovém průběhu zápasu.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Kloboučky Vyškov a Orli Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archív výsledků" na web stránkách FAČR – odkaz je v pravém navigačním sloupci na úvodní stránce OkSF Vyškov, tam je umístěn OP 2008/09 a novější.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov ze 14.5.2022.pdf48.43 KB