Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

KP - okresní týmy - podzim 2009

Okresní týmy si v první polovině KP vedly se střídavými úspěchy. Okres v KP zastupují čtyři týmy Amor Vyškov, Krásensko, Kloboučky a Sapporo Manerov.

Všechny čtyři týmy se pohybují ve středu tabulky. Amor a Krásensko dosáhly na 6. a 7. místo, tj. jsou v horních patrech středu tabulky. Kloboučky a Sapporo jsou na 10. a 11. místě tabulky, což jsou naopak dolní patra středu tabulky.

Jak dopadly poslední podzimní turnaje našich zástupců v KP si můžete přečíst včetně prohlédnutí fotografií na webu vyškovského deníku:
http://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/z-futsalistu-se-v-kraji-nejvice-...

Komentář nejen ke krajskému přeboru najdete na brněnských web stránkách:
http://www.futsalbrno.cz/index.php?list_folder=20&article=538#22.12.09

Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách ČMFS. Na tyto stránky jsou utvořeny odkazy s příslušnými názvy v levém navigačním sloupci na brněnských web stránkách.