Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

KP a D - okresní týmy v sezóně 2009-10

Okresní týmy v Divizi E jižní Morava a v Krajském přeboru jižní Moravy se neztratily, ale opět si vedly se střídavými úspěchy.

V divizi je jen jeden okresní zástupce, je jím FC Pivovar Vyškov. Okres v KP zastupují čtyři týmy SK Amor Vyškov, FC Krásensko, FC Kloboučky a SK Sapporo Manerov.

Pivovar v posledních letech zpravidla bojoval o postupové pozice ve špici tabulky. Letos už podzim naznačil , že to není ono, ale stále to bylo v klidných vodách nad středem tabulky. Avšak v druhé polovině přišel nečekaný pád až na sestupová místa. Naštěstí pár kol před koncem došlo k probuzení týmu a dobrý finiš přinesl záchranu už v předposledním kole.

Týmy v KP si vesměs vedly na jaře rozdílně oproti podzimu.
Zlepšil se pouze tým Sappora, který byl po podzimu 11., tj. nejhorší z našeho okresu, jenže jarním finišem předstihl všechny okresní konkurenty a vyšvihl se dokonce až na 5. místo, které je vylepšením i minulé sezóny o čtyři místa. Odsunul tím Amor na druhé místo mezi okresními týmy v KP a na okrese absolutně, včetně divize, se tým Sappora zařadil na druhé místo za divizní Pivovar.
Amor po slušném podzimu (6. místo) v polovině jara šahal až na 4. místo, ale závěr jej zastihl v útlumu a pohoršil si až na 7. místo. Zaostal za naznačenými ambicemi a oproti předchozí sezóně si o jedno místo pohoršil.
Krásensko mělo velmi dobrý podzim (7. místo), ale jaro už asi bylo jen udržovací nebo ho tým "prospal na vavřínech" a dosažené 11. místo je obhájením stejné pozice z předchozí sezóny.
Kloboučky měly letos celou sezónu slabší, ale z hlediska umístění byla přece jen trochu lepší než ta předchozí v níž skončily na sestupovém místě (13. místo za 37 bodů), letos se zachránily na prvním nesestupovém 12. místě, když jim k tomu stačilo 34. bodů.

Další tabulky a statistiky k posledním turnajům jsou k nahlédnutí na brněnských web stránkách:
http://www.futsalbrno.cz/index.php
k divizi zpráva z 4.4.2010
ke KP zpráva z 19.4.2010

Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách ČMFS. Na tyto stránky jsou utvořeny odkazy s příslušnými názvy v levém navigačním sloupci na brněnských web stránkách (viz odkaz v předchozím odstavci).

Z mnoha turnajů KP jsou uváděny průběžně články také v internetovém Vyškovském deníku, ten poslední najdete na adrese:
http://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/futsaliste-sappora-jsou-druzi-v-...