Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-regionální závod Zdětín

Haumer přeborníkem Olomouckéh kraje

V sobotu 4.července se uskutečnil regionální závod v letním biatlonu ve Zdětíně u Prostějova a současně i přebor Olomouckého kraje. Na start se postavilo přes 120 závodníků ve všech kategoriích a také členové Klubu biatlonu Vyškov. Běžel se vytrvalostní závod s trestnými vteřinami za nezasažený terč. Nejlépe se vedlo Leovi Berkovi, který neminul ani jediný terč a doběhl na druhém místě na 3km okruhu a na pěkném třetím místě skončila Sofie Jungmannová, která chybovala pouze jednou. Trenér Klubu biatlonu Vyškov v kategorii veteránů M46 Vladimír Haumer na 7km trati získal 1.místo a také se stal přeborníkem Olomouckého kraje.Další umístění Vyškovských biatlonistů: 5.místo Anna Vránová střelba 2;2 a Kristýna Machalová 4;1 ,Jonáš Černý 8.místo se střelbou 2;1 a 9. místo Lukáš Polách 4;4.