Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-letohrad MČR 2020

Letní biatlonová sezóna ukončena
Letohrad o víkendu 25.-27.8. přivítal na 276 účastníků MČR v letním biatlonu z celé ČR. Za mimořádných hygienických opatření kvůli Covid-19 bylo toto klání rozděleno na dvě části (dopolední a odpolední) bez diváků a bez kontakních závodů. Sobotní závod se nesl vduchu vytrvalostního s časovými přirážkami za nezasažený terč a v neděli se běžel sprint s trestnými koly. Tohoto klání se zúčastnil jediný Vyškovský zástupce, který se nominoval, a to Vladimír Haumer v kategorii M46 veteráni. "V sobotním závodě se mi běželo docela dobře, i když pršelo a občas byla podmáčená trať a seběhy docela klouzaly, ale byl jsem spokojený se střelbou 1,2,2,1 z 20 ran a obsadil jsem 11. místo. V nedělním závodě jsem se hecoval s kolegou z Prostějova kdo bude lepší a oba jsme na to střelecky doplatili, já měl položku 2 a 3 z 10 ran a obsadil jsem 14. příčku a on položku za 4 a 5 a 17. místo. Celkově Klub biatlonu Vyškov obsadil v dospělých 27. místo z 33. klubů a v žactvu 39. místo z 45. družstev. Máme co zlepšovat, ale žáci se snažili a hlavně jsou to nováčci klubu a mají biatlonovou cestu před sebou.