Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-kvalifikační závod ve Starém Městě pod Landštejnem,Orlové, Těrlicku a Břidličné

Biatlonisté sbírali další body
Klub biatlonu Vyškov se účastnil dalších závodů v letním biatlonu s cílem získat co největší počet bodů k dalším postupům. V letošní sezóně se poprvé změnili kategorie a to po jednotlivých ročnících závodníků. S tím souvisí i postup na celostání závody se ziskem I. výkonnostní třídy nebo pouze prvních deset postupujících dle aktuálního žebříčku bez této výkonnostní třídy. Závodníci z Klubu biatlonu Vyškov se zúčastnili 4. května sprintu ve Starém Městě pod Landštejnem s výsledkem Leo Berka 5.místo a Erika Žáková 8.místo a v Orlové ve vytrvalostním závodě získala skvělé 3.místo Sofie Jungmannová. Další zastávkou byla severní Morava a to v Těrlicku, kde se běžel sprint s trestnými koly. Zde si vedli Vyškováci skvěle. V kategorii žáků a žákyň získal Leo Berka 2.místo a Erika Žáková 3.místo. V kategorii dorostu obsadil Adam Zipfel 3.místo a Apoly Žáková 8.místo, která si již tímto umístěním získala body na celostátní závody. Dalšího závodu se zúčastnili závodníci z Vyškova o víkendu 11.května v Břidličné. Zde se běžel sprint se skupinovým startem. Mezi Vyškováky si nejlépe vedla Apoly Žáková, kerá závěrečným sprintem ze čtvrtého místa po vyběhnutí z trestých kol vybojovala skvělé 2.místo v kategorii dorostenek. Další umístění: žákyně Sofie Jungmannová 7.místo, Erika Žáková 9.místo a žák Leo Berka 4.místo.Jsem rád, že se podařilo Apoly Žákové v kategorii dorostenek získat potřebný počet bodů do celostátních závodů. Ostatním našim žákům v jejich kategoriích zbývá pár bodíků na další postup. Věřím, že se jim to podaří a dostanou se mezi tu vysněnou desítku postupujících."zhodnotil Vladimír Haumer.