Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-kvalifikační závod v Rožnově

Biatlonisté nazahálí o prázdninách
V sobotu 17. srpna se v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnilo Mistrovství Zlínského kraje O pohár starosty města v letním biatlonu. Své síly přijelo změřit na 102 závodníků z celé České republiky v kategorii žactva. Běžel se vytrvalostní závod, kdy za nezasažený terč byla 20 vteřinová penalizace a svou tratí nejdelší ze závodů v letním biatlonu. Sice prázdniny jsou v plném proudu, ale ti co potřebovali vytoužené body na další postup do posledního kola Českého poháru v Jilemnici, přijeli do Rožnova. Byl to dramatický závod, kdy rozhodovala střelba. Bohužel Vyškovskou zástupkyni Eriku Žákovou zradila první položka ve střelbě, kdy netrefila ani jeden terč, ale ve druhé položce už chybovala pouze jednou a stačilo to pouze na páté místo. Druhá svěřenkyně Klubu biatlonu Vyškov Sofie Jungmannová byla střelecky lepší, ale po jedné chybě v každé položce doběhla také na páté příčce. "Erika si při první položce špatně zalehla a položku dala za pět, po mém upozornění si pak zalehla dobře, ale druhou položku střílela už bez chyby až do poslední rány, kterou strhla a stálo jí to bednu. Totéž Sofie udělala v každé položce jednu chybu. Stačilo mít o jednu chybu méně a byla na třetím místě. Ale to je ta krása a adrenalin biatlonu, kdy nevíte do poslední položky jak to vše dopadne. Věřím, že se holky dostanou do posledního kola Českého poháru a potažmo i na Mistrovství ČR, " zhodnotil své svěřenkyně kouč klubu Vladimír Haumer.