Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-I.kolo ČP 2020 žactva

Vyškovským biatlonistům chyběla přesná muška
Staré Město pod Landštejnem se intenzivně připravovalo na úvodní díl Českého poháru žactva v letním biatlonu, který začal už v pátek 26. června tréninky na tratích a na střelnici. O víkendu pak byly v srdci České Kanady na programu vytrvalostní závody a sprinty. V současné době bylo přihlášeno 365 závodníků z celé ČR. Podle kritérií má však možnost startu téměř až 700 mladých sportovců! Tohoto velkého klání se zúčastnili i čtyři zástupci Klubu biatlonu Vyškov. " Bohužel nás zradila střelba, což při takové konkurenci, byť i jedna či dvě rány mimo, stojí bednu. A také pokud nemáte natrénovaný běh, tak při položkách za nula jste až na 15. místě", zhodnotil výkony svých svěřenců kouč klubu Vladimír Haumer. Pořadí vyškovských biatlonistů: vytrvalostní závod - Sofie Jungmannová a Leo Berka 21.místo, Anna Vránová a Kristýna Machalová 31.místo ve svých kategoriích, sprint- Sofie Jungmannová 15.; Leo Berka 22.; Kristýna Machalová 31. a Anna Vránová 32. místo ve svých kategoriích.