Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Běh Pístovickou riviérou

V soboru 6.10.2007 se běžel 46. ročník lesního běhu "Pístovickou riviérou". Počasí se vydařilo a běželo se krásnou přírodou v okolí pístovického rybníka. Nechyběli zde ani naši závodníci, kteří si přišli změřit své síly s ostatními atletickými kluby a také se svými kamarády z biatlonu z klubu Střelky z Brna.
A dařilo se nám: Matěj Haumer obsadil 4. místo v kategorii nejmladších žáků, Jan Haumer vyhrál ve své kategorii mladších žáků a Stanislav Murgaš doběhl na 4. místě. Určitě to byl pěkný zážitek ze závodů a již nyní se těšíme na další ročník!