Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-letní sezóna 2020 zahájena

Letní biatlon zahájen
Po rozvolnění po Covid-19 byla 6. června zahájena sezóna v letním biatlonu. Nováčci z Klubu biatlonu Vyškov se rozjeli v úterý 9. června na závody "na zkoušku" do Říčan u Brna, aby si vyzkoušeli co je to letní biatlon, kde zdejší klub uspořádal tréninkové závody. O nadcházejícím víkendu absolvovali členové klubu v nejbližším okolí již první ostré závody v Břidličné a v Bystřici pod Hostýnem, kde se běžel sprint s trestnými koly za nezasažený terč. "Jsem rád, že máme v klubu čtyři nové tváře Jonáš Černý, Lukáš Polách, Kristýna Machalová a Anna Vránová, kteří si odběhli první své dva závody. Občas ještě udělají nějakou chybičku, ale jsou na začátku a vše se vypiluje. Chválím je za snahu. Ostatní naši členové nezklamali a Sofie Jungmanová obsadila v sobotním sprintu v Břidličné s účastí 160 žáků, krásné 2. místo s čistou střelbou ve dvou položkách, Leo Berka 5. místo se střelbou 3,0 a nováčci Jonáš Černý 16.místo a Kristýna Machalová 12. místo oba se střelbou 3,3. V neděli jsme se rozjeli sbírat další zkušenosti do Bystřice pod Hostýnem opět na sprint. Zde se sešlo na 170 závodníků v žákovských kategoriích a 86 v kategorii dorostu a dospělých. Na našich závodnicích byla vidět trošku únava ze sobotního závodu a také počasí bylo jak v sauně. Bohužel Anička Vránova byla diskvalifikována za vystřelenou ránu navíc což pramení z malých zkušeností. Také Leo Berka měl smůlu a před koncem nástřelu mu někdo shodil vzduchovku a nestihli jsme znovu nastřelit což mělo za následek 10 nezasažených terčů a doběhl na 8. místě. Nejlépe si vedla opět Sofie Jungmannová, která doběhla na 7. místě se střelbou 3,0 . Další umístění : Kristýna Machalová 15. místo se střelbou 3,2 a Lukáš Polách 11. místo se střelbou 2,5. ", zhodnotili své svěřence trenér klubu Vladimír Haumer, který obsadil 6. místo v Bystřici pod Hostýnem.