Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-I.kolo ČP 2020

Haumer hájil barvy Vyškova
Jediný zástupce z Vyškova se postavil po oba dva dny v deštivé Bystřici pod Hostýnem na start I.kola Českého poháru v letním biatlonu. Sešlo se zde na 268 závodníků z celé ČR v sobotním vytrvalostním závodě a o něco méně i v nedělním sprintu něco přes 250 závodníků . Někteří nedorazili z důvodu deště, který doprovázel biatlonisty celé dny a noc a promáčel tratě tak, že to v Bystřici nepamatují. "Terén byl opravdu tak promáčený, že člověk nevěděl kam šlápnout. V cíli to vypadalo jako na absolvování Sparťan Rice. Střelba mne potěšila hlavně v neděli s jednou chybou, ale po běžecké stránce to vypadalo jako brodění se v bahně a ne běh", zhodnotil Vladimír Haumer,kouč Klubu biatlonu Vyškov, který skončil v sobotu 14. se střelbou 2;2;2;1 a v neděli 13. se střelbou 0;1 a chybělo 3,71 bodu na I.VT.