Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Okresní přebor

17. a 18. kolo OP futsalu

01.11.2008 09:00
01.11.2008 14:00

Devátý hrací den
Hřiště: Gymnázium Bučovice, pořadatel FC Sokol Bučovice, delegovaný sudí: Rogožan Jan
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel FK Orli Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert
Hřiště: Krásensko, pořadatel FC Krásensko 04, delegovaný sudí: Vit Darek
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel VHP Ivanovice, delegovaný sudí: Kaplánek Jaroslav
Hřiště: ZŠ Drnovice, pořadatel Sapporo Manerov, delegovaný sudí: Gryc Petr

15. a 16. kolo OP futsalu

25.10.2008 09:00
25.10.2008 14:00

Osmý hrací den
Hřiště: Gymnázium Bučovice, pořadatel FC Sokol Bučovice, delegovaný sudí: Konečný Václav
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel SK Amor Vyškov, delegovaný sudí: Brtníček Miloslav
Hřiště: ZŠ Drnovice, pořadatel JK Letiště Vyškov, delegovaný sudí: Cyprián Václav
Hřiště: Drysice, pořadatel Omega VTJS Drysice, delegovaný sudí: Vít Darek
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel Fifák Nouzka Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert

13. a 14. kolo OP futsalu

18.10.2008 09:00
18.10.2008 13:00

Sedmý hrací den
Hřiště: Gymnázium Bučovice, pořadatel 1. FC Jantaři Nevojice, delegovaný sudí: Brtníček Miloslav
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel SK Amor Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel FC West Vyškov, delegovaný sudí: Gryc Petr
Hřiště: Hvězdlice, pořadatel SK Hvězdlice, delegovaný sudí: Vít Darek

odložené turnaje OP futsalu

11.10.2008 09:00
11.10.2008 14:00

3. a 4. kolo
Hřiště: Krásensko, pořadatel FC Krásensko 04 B, delegovaný sudí: Vít Darek
11. a 12. kolo
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel Lazor-Domus Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert
13. a 14. kolo
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel FK United Vyškov, delegovaný sudí: Cyprián Václav

11. a 12. kolo OP futsalu

04.10.2008 09:00
04.10.2008 13:00

Šestý hrací den
Hřiště: Gymnázium Bučovice, pořadatel FC Sokol Bučovice, delegovaný sudí: Konečný Václav
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel SK Amor Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel FC Pivovar Vyškov, delegovaný sudí: Brtníček Miloslav
Hřiště: Hotel Allvet Vyškov, pořadatel FK KAFIstav Drnovice, delegovaný sudí: Vít Darek

9. a 10. kolo OP futsalu

27.09.2008 09:00
27.09.2008 13:00

Pátý hrací den
Hřiště: Krásensko, pořadatel FC Krásensko 04, delegovaný sudí: VÍT Darek
Hřiště: ZŠ Drnovice, pořadatel JK Letiště Vyškov, delegovaný sudí: GRYC Petr
Hřiště: Areál Orel Vyškov, pořadatel FK Orli Vyškov, delegovaný sudí: PAVLUS Robert
Hřiště: Gymnázium Bučovice, FC Kloboučky, delegovaný sudí: LASOVSKÝ Květoslav
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, Fifák Nouzka Vyškov, delegovaný sudí: KAPLÁNEK Jaroslav

7. a 8. kolo OP futsalu

20.09.2008 09:00
20.09.2008 13:00

Čtvrtý hrací den
Hřiště: ZŠ Letní Pole Vyškov, pořadatel Amor Vyškov, delegovaný sudí: Pavlus Robert
Hřiště: ZŠ Drnovice, pořadatel KAFIstav Drnovice, delegovaný sudí: Gryc Petr
Hřiště: VUH Lípová Vyškov, pořadatel VHP Ivanovice, delegovaný sudí: Vít Darek
Hřiště: Hvězdlice, pořadatel SK Hvězdlice, delegovaný sudí: Konečný Václav

OP - třetí hrací den - 6.9.2008 a jiné

Nový soutěžní ročník okresního přeboru futsalu Vyškov přece jen nabírá obrátky.

Výsledky a tabulky jsou na webu ČMFS

Oznámení OkKF FIFA ČMFS Vyškov

OP - druhý hrací den - 30.8.2008

Nový soutěžní ročník okresního přeboru futsalu Vyškov se rozjíždí pomalu.