Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Vyškov ZŠ Purkyňova

Vyškov ZŠ Purkyňova

Sportovní hala při ZŠ Purkyňova ve Vyškově

Průjezd Vyškovem k areálu ZŠ Purkyńova je ze tří směrů:
1) od Drnovic je příjezd přímo na ul. Purkyňova, pro zaparkování je možno využít parkoviště po pravé straně, tj. naproti nemocnice, sportovní hala je označena zelenou šipkou;
2) od Prostějova je příjezd po tzv. "průtahu", tj. ul. Brněnská a hned za autobusovým nádražím (je po pravé straně) odbočit doprava na ul. Purkyňova, parkoviště nemocnice je po levé straně, tj. opět naproti nemocnice, sportovní hala je označena zelenou šipkou;
3) od Brna je příjezd také po tzv. "průtahu", tj. ul. Brněnská a hned za "Lidlem" (je po pravé straně) odbočit doleva na ul. Purkyňova, parkoviště nemocnice je po levé straně, tj. opět naproti nemocnice, sportovní hala je označena zelenou šipkou.
Poznámka: Parkoviště přímo u haly je jen pro několik aut.