Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Slavkov ZŠ Tyršova

Slavkov ZŠ Tyršova

Hřiště v areálu ZŠ Tyršova Slavkov u Brna s povrchem umělá tráva

Průjezd Slavkovem pro příjezd:
1) od Rousínova (směr od Vyškova), v Rousínově se odbočí na směr k D1, ta se pak nadjede a pokračuje se na Slavkov, po projetí serpentýnami se již neodbočuje, první ulice je hned Tyršova, ZŠ je po levé straně a nejde přehlédnout, hřiště v areálu ZŠ je označeno zelenou šipkou;
2) od Bučovic je důležité včas odbočit z E50 doprava na ul. Bučovická, na konci ul. Bučovická (třetí křižovatka) opět doprava je ul. Tyršova, hřiště v areálu ZŠ je označeno zelenou šipkou;
3) od obce Holubice či Velešovice (směr od Brna případně od Vyškova) odbočit doleva na křižovatce Slavkov - Křenovice, pokračovat ulicemi Zámecká, Kollárova, Slovákova a Polní, na křižovatce s ul. Lidickou odbočit doleva a pokračovat po ul. Lidické, která navazuje na ul. Tyršovu, hřiště v areálu ZŠ je označeno zelenou šipkou.
Poznámka: V obou variantách lze vjet do centra Slavkova od jihu z obchvatu po ul. Československé armády a navázat na variantu 2) od ul. Polní.