Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

SH Pohořelice

SH Pohořelice

Sportovní hala Pohořelice na ul. Dlouhá

Příjezd ke sportovní hale Pohořelice směrem od Brna je po dálnici, na sjezdu se dostanete na ul. Brněnská, po ní až na nám. Svobody, jakmile uvidíte na levé straně kostel odbočíte ještě před kostelem vlevo na ul. Dlouhá a po cca 200 m je parkoviště u sportovní haly, sportovní hala je označena červeným bodem "A", vchod do haly je označen zelenou šipkou.