Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

SH Křenovice

SH Křenovice

Sportovní hala v Křenovicích na ul. Bratří Mrázků

Průjezd Křenovicemi ke sportovní hale je od Slavkova přes železniční přejezd na ul. Václavská, na jejím konci odbočit doleva na ul. Brněnská, hned na další křižovatce odbočit mírně doleva na ul. Svárovská, která přechází v ul. Bratří Mrázků, po levé straně je vidět fotbalové hřiště a těsně za jeho koncem odbočit doprava na pokračující ul. Bratří Mrázků, po několika desítkách metrů je již na levé straně sportovní hala, ta je označena zelenou šipkou, vchod je na čelní straně, větší parkoviště u haly není.