Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – úvodní jarní turnaje – 15.4.2017

Okresní přebor neplánovaně zahájil jaro dohrávkou a předehrávkou.
Dohrával se jeden úplný turnaj z podzimu a předehrával se jeden zkrácený jarní turnaj na umělkách sportovních areálů: Za Rychtou Krásensko a Stadion Vyškov.

V Krásensku šlo o souboj týmů z horní poloviny tabulky s domácími týmy tabulku naopak uzavírající. Hosté z Bučovic roli favoritů splnili jen z části, když výše postavený Sokol nedokázal přehrát tým Studnice. Ostatní zápasy měly očekávaný průběh.

Ve Vyškově se hrál zkrácený turnaj se třemi zápasy. Hostující tým byl pouze jeden. Mouřínov by byl ještě vloni považován za favorita, jenže letos se mu nedaří a tento stav nedokázal změnit ani tentokrát. Všechny body zanechal domácím týmům. Souboj domácích týmů, Fifák Nouzka a Vyškov City, vítěze nenašel.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály pouze Orli Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 15.4.2017.pdf47.49 KB