Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 16.9.2017

Okresní přebor pokračoval třetími podzimními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov, Gymnázium Bučovice, TJ Mouřínov a VÚH Kojátky.

Na turnaji ve Vyškově se očekával velmi vyrovnaný turnaj, ale pořádajícímu týmu Orlů se vůbec nedařilo a oběma soupeřům nestačil. Týmy Fifák a Marefy vyrovnanost potvrdily a rozešli se smírně, když Marefy měli více ze hry první poločas a Fifák se prosadil až v poločase druhém.

V Bučovicích byl nejúspěšnější Sokol, přesto získal jen čtyři body, a to je ústup ze suverenity posledních let OP, příslibem pro další turnaje je zlepšená hra. Pořádající A-tým Orlů určitě není spokojen se dvěma body. Zápas se Sokolem sice skončil zaslouženou remízou, ale remíza s týmem Krásenska je jejich ztrátou dvou bodů. Krásensko by mohlo být černým koněm OP.

Na turnaji v Mouřínově dominoval Lazor, když oba soupeře porazil dvouciferně, ale tradičně nechal dost děravých okének ve své defenzívě. V tomto ročníku konečně zlepšil útočnou sílu, kterou dříve často nedokázal využít. To pořádající Mouřínov stále hledá formu a je zatím překvapivě bez jediného bodu.

Na turnaji v Kojátkách pořádající Kloboučky mnoho šancí neměly proti vyškovským týmům Amor a City. Na první body také čekají, podobně jako Mouřínov. Vzájemný zápas hostů pak byl také dvouciferný ve prospěch už rozjetého Amoru.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a Lazor-Domus Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 16.9.2017.pdf51.09 KB