Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí podzimní turnaje – 15.9.2018

Okresní přebor pokračoval třetími podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Gymnázium Bučovice a Krásensko Za Rychtou.

Marefy přivítaly týmy z Bučovic, rezervu Orlů a Sokoly. V prvním zápase byl domácí tým favoritem, dlouho byl zápas vyrovnaný, ale v druhém poločase už bylo jasno. Druhý zápas domácích favorita neměl, avšak naopak první poločas vyšel hodně lépe hostům, domácí však v druhém poločase mohutně dotahovali a vypadalo to na zaslouženou remízu, ale remízový finiš se nezdařil. V zápase týmů z Bučovic se Orli dlouho drželi, ale stejně jako proti domácím jim v druhém poločase došel dech.

V Bučovicích domácí Orli uvítali týmy z Vyškova. Lazor nepotvrdil formu z minulé sezóny a celý zápas proti domácím tahal za kratší konec. Vynahradil si to až s City, kterému od začátku dával najevo převahu herní i brankovou. City Vyškov nestačil ani na domácí tým a přitom dodržel pasivní rozdíl šesti branek.

V Krásensku se utkal loňský vítěz s domácími ze středu tabulky a třetím do počtu byl nováček z Kozlan. Na úvod Amor jasně porazil domácí tým. Kozlany zatím sbírají zkušenosti a navíc se scházejí v nevalné sestavě. No a soupeři je doslova nešetří.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Sokol a Orli Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 15.9.2018.pdf72.16 KB