Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – třetí jarní turnaje – 5.5.2018

Okresní přebor pokračoval třetími jarními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Gymnázium Bučovice, Orel Vyškov a Stadion Vyškov.

V Bučovicích se hrál překvapivě vyrovnaný turnaj, přestože jedním z účastníků byl poslední tým tabulky, který navíc dosud nezískal ani bod a soupeřem mu byly čtvrtý a pátý tým tabulky. Po velkých bojích každý tým získal jedno těsné, ale zasloužené vítězství.

Na Orlovně ve Vyškově se hrál jen jeden zápas, jelikož Lazoru se hlavně díky kolizi termínu s nečekaně přeloženým zápasem velkého fotbalu rozpadla sestava. Amor hostil Sokol Bučovice, měl sice celý zápas malinko navrch ve skóre a vývoj zápasu kontroloval, ale Sokol se neustále držel na dostřel a udržel drama až do závěrečného hvizdu sudího.

Na Stadionu ve Vyškově se opět dařilo pořádajícímu Fifáku. V prvním zápase v jasně přehrál vyškovské City, když rozhodl již v prvním poločase a ve druhém jen kontroloval stav skóre. Ve druhém zápase to měl ještě jednodušší. V zápase poražených týmů byl dle očekávání lepší tým City. Závěr zápasu si nechal zdramatizovat a musel se strachovat o plný zisk.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a Fifák Nouzka Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 5.5.2018.pdf71.1 KB