Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté podzimní turnaje – 7.10.2017

Okresní přebor pokračoval šestými podzimními turnaji.
Hrály se tři zkrácené turnaje na umělkách sportovních areálů: TJ Mouřínov, Orel Vyškov a ZŠ Tyršova Slavkov.

V Mouřínově měli domácí těžkou roli, oba soupeři byli z horní poloviny tabulky. Sokol v úvodu soutěže ztratil nezvykle hodně bodů, tak byl na zápas soustředěn. Zápas byl herně vyrovnaný, ale hosté se postupně brankově odpoutali a udržovali náskok až do závěru zápasu. V druhém zápase domácí hostující Fifák totálně zaskočili a do poloviny poločasu vedli již 4:0. Ve zbytku poločasu se hosté vzpamatovali a skóre korigovali. Ve druhém poločase hosté dotahovali, ale zisku prvních bodů již domácím nezabránili.

Ve Vyškově na Orlovně domácí Amor opět nedal soupeřům šanci, a přestože má stále o dva zápasy méně, drží stále třetí příčku. Při dohrávce příští sobotu se může posunout na příčku druhou do těsného závěsu za Lazor.

Ve Slavkově domácí tým Marefy patříval do horní poloviny tabulky OP, ziskem šesti bodů si to připomněl a poskočil z devátého až na čtvrté místo. Naopak Krásensko se propadlo téměř dolů. Další hostující tým Vyškov City potvrdil dobrou kvalitu a sehrál s domácími vyrovnanou partii.

Podzimní část OP futsalu má dohrávat ještě šest zápasů, ale již je jisté, že zimovat na prvním místě bude Lazor Vyškov, který jako jediný neztratil žádný bod.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov a JČ Marefy.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 7.10.2017.pdf49.03 KB