Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté jarní turnaje – 2.6.2018

Okresní přebor pokračoval šestými jarními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Krásensko Za Rychtou, ZŠ Školní a Gymnázium Bučovice.

Do Krásenska přijeli dva týmy z Vyškova. Lazor jako jasný favorit a City jako soused domácích v tabulce. V prvním zápase se domácí dlouho přetlačovali s City o důležité tři body, které nakonec získali všechny a mají větší naději na lepší umístění v tabulce než City. V druhém zápase se Lazor dlouho trápil, ale nakonec udělil City řádnou nakládačku. Ve třetím zápase se domácí drželi až do konce a utrpěli jen relativně těsnou porážku.

V Bučovicích na školním hřišti se hrály jen dva zápasy. V prvním zápase Mouřínov zaskočil Sokoly a téměř celý zápas měl blíže ke třem bodům, jenže závěr nezvládl a všechny body získal Sokol. Ve druhém zápase nezačal Mouřínov špatně, ale Fifák brzy převzal kontrolu nad zápasem a udržel ji až do konce.

V Bučovicích na Gymnáziu proti oběma domácím Orlům nastoupil vedoucí tým tabulky Amor. Oba zápasy byly překvapivě vyrovnané, ale Amor prokázal větší zkušenosti a oba zápasy získal pro sebe.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Lazor Vyškov a Amor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 2.6.2018.pdf70.81 KB