Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – šesté jarní turnaje – 1.6.2019

Okresní přebor odehrál šesté jarní turnaje.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Gymnázium Bučovice, Za Rychtou Krásensko a Stadion Vyškov.

V Marefách domácí tým hostil Vyškovské City a Orly. Oba hostující týmy doslova přejel. City a Orli se pak soustředily na vzájemný zápas, celý zápas vyrovnaný a otevřený až do konce. Šťastnějšími pak byli hráči Orlů.

V Bučovicích také kraloval pořádající tým A-týmu Orlů. Zápas s Fifákem byl vyrovnaný, ale konečný výsledek je jasný díky přesnější koncovce domácích. Fifák ve druhém zápase přehrával Galaxy, vedl již 5:2, ale závěr zápasu podcenil, a nakonec se obával o plný počet bodů. Galaxy pak dostaly od domácího týmu vyšší příděl.

V Krásensku za Rychtou se opět dařilo pořádajícímu týmu. Papírově slabší tým šťastně porazil rezervu Orlů a pak remízoval v brankové přestřelce s rezervou Klobouček, která na jaře dosud soupeře válela a probojovala se na dohled týmům na bedně tabulky.

Ve Vyškově doplnil Lazor úspěšné pořádající týmy do plného počtu. Sokolu se totiž v poslední době nedařilo a tentokrát se sešel v dobré sestavě a hned to bylo znát na hře. Lazor sice vyhrál, ale potřeboval k tomu hodně sil a také trochu štěstí. Třetí tým na turnaji oběma soupeřům jen sekundoval. Na jaře sice sestavu posílil a začal sbírat body, ale posily pak přestaly chodit a současní hráči Kozlan jen sbírají zkušenosti a brankové příděly.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy JČ Marefy, Orli Bučovice A a Lazor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 1.6.2019.pdf73.33 KB