Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – sedmé jarní turnaje – 9.6.2018

Okresní přebor pokračoval sedmými jarními turnaji.
Hrály se dva turnaje na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov a Stadion Vyškov.

Ve Vyškově na Orlovně se hrál pouze jeden zápas, jelikož se nedostavily Kloboučky, kterým se z několika důvodů rozpadla sestava. Pro domácí Orly i hostující Lazor to byl zápas jen prestižní, jelikož teorie tabulky je již vcelku jasná. Orli se letos nevyznamenali a jestli skončí ne devátém či desátém místě již není rozhodující. No a Lazor ztratil šanci na první místo, když se nesešli na nejdůležitější zápas jara a Amoru darovali tři body. Amor si tak za týden v poklidu pohlídá obhajobu okresního titulu. Hrál se uvolněný futsal spíše jen pro diváky, padalo dostatek branek a zrodila se zasloužená remíza.

Ve Vyškově na umělce v parku se utkaly týmy ze středu tabulky. Týmům také šlo jen o prestiž, ale přesto se bojovalo naplno. Domácí City hned v úvodu zaskočily Marefy a pak držely otěže zápasu až do konce. Marefy se poučily a do druhého zápasu vstoupily soustředěně a v druhém poločase Krásensko přehrály a vyhrály zaslouženě.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne nehrál žádný tým.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 9.6.2018.pdf70.27 KB