Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – sedmé jarní turnaje – 8.6.2019

Okresní přebor odehrál sedmé jarní turnaje.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Orli a Stadion Vyškov.

V Marefách domácí tým hostil Vyškovský Fifák a Krásensko. Udržel si formu z minulé soboty a oběma hostujícím týmům nasázel 12 branek. Zvláště od Fifáku se čekal tuhý souboj, nějak jim to nesedlo, ale pak si Krásensko odvezlo ještě větší náklad, a navíc Fifák udržel nulu.

Ve Vyškově na Orlovně se turnaj rozšířil o jeden odložený zápas. V úvodním zápase pořádající tým Orli neuspěl proti Sokolu. Dlouho sice držel se Sokolem krok, ale v závěru ho neudržel. V následujícím zápase Amor Sokol nečekaně vysoko rozstřílel. Ve třetím zápase se odehrálo derby Vyškovských a Bučovských Orlů. Favoritem byl Bučovický tým a také tuto roli přesvědčivě potvrdil. Jako čtvrtý se hrál zápas Amoru a Orlů z Bučovic. Kdo z diváků vydržel, tak si užil vrcholný okresní futsal. Bylo znát, že se jedná o první a třetí tým tabulky, a přestože Amor má titul již jistý, hrál naplno. Těžil ze zisku mírného náskoku na úvodu, který pak udržoval až do vítězného konce.

Ve Vyškově na Stadionu se hrály dva odložené zápasy. V obou sice přesvědčivě vyhrál Lazor, ale tradičně umožnil soupeřům dost korigovat výši porážky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy JČ Marefy, Amor Vyškov a Lazor Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 8.6.2019.pdf72.31 KB