Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první podzimní turnaje – 1.9.2018

Okresní přebor zahájil nový soutěžní ročník.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Za Rychtou Krásensko a Stadion Vyškov.

Úřadující okresní přeborník Amor zahajoval v Bučovicích s vloni pátým Sokolem a nováčkem soutěže z Rousínova. Favorit si s oběma soupeři nakonec poradil, ale po nečekaně velkém boji a relativně jen těsně shodným výsledkem. Vzájemný zápas poražených týmů velmi snadno rozhodl Sokol.

Na turnaji v Krásensku pořádající tým neuspěl, oba zápasy hrál celkem dlouho vyrovnaně, ale druhé poločasy mu nevyšly. V souboji hostujících týmů jasně vyhrál favorizovaný Lazor.

Ve Vyškově se dařilo Fifáku. Pořádající City trpělivou hrou nakonec udolal vcelku jasně. Druhý zápas dlouho vypadal stejně, ale uprostřed druhého poločasu Fifák trochu vypadl ze soustředění a najednou se během několika minut změnil stav z 5:1 na 5:6. Pak se na Fifák přiklonilo štěstíčko, když v závěrečné desetiminutovce hráči z Bučovic nedali několik tutovek a o vedení nakonec přišli. Orli z Bučovic pak dovršili smolný den, když prohráli s City také jen o jednu branku.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Lazor-Domus Vyškov a Fifák Nouzka Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 1.9.2018.pdf70.86 KB