Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – první jarní turnaje – 21.4.2018

Okresní přebor zahájil jaro prvními jarními turnaji a podzimními dohrávkami.
Hrály se dva turnaje a tři samostatné zápasy na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov, Za Rychtou Krásensko, Stadion Vyškov a Hliník Marefy.

Jaro bylo fakticky zahájeno již 14.4., kdy se odehrály dva zápasy v novém SA Hliník Marefy. Oba zápasy sehrály Marefy a Lazor. První zápas byl dohrávkou z podzimu a druhý byl již součástí jarního losu. V prvním zápase dominoval vedoucí tým tabulky OP, ale v odvetě se nechal zaskočit a druhé tři body přenechal domácímu týmu.

Na Orlovně se domácímu týmu nedařilo a plný počet bodů si odvezl favorizovaný Sokol Bučovice, avšak s týmem City to měl velmi těžké a o výsledek musel bojovat až do poslední minuty. Nakonec zvítězil jen o jednu branku. Souboj vyškovských týmů měl být vyrovnaný, ale tým City měl od počátku mírně navrch a získal tři body.

Na turnaji v Krásensku se naopak domácímu týmu dařilo, oba zápasy byly velmi vyrovnané, ale se šťastným koncem. V souboji poražených týmů vyhrála rezerva Orlů z Bučovic.

Na Stadionu ve Vyškově se hrál další odložený zápas z podzimu, v němž se utkaly dva nejlepší týmy z nedávného finála okresního Poháru futsalu. Amoru se odveta podařila a A-tým Orlů Bučovic udolal.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Krásensko a Sokol Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 21.4.2018.pdf72.76 KB