Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – poslední jarní zápasy – 16.6.2018

Okresní přebor ukončil soutěž posledními jarními zápasy.
Hrály se jeden zápas a jeden turnaj na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov a ZŠ Školní Bučovice.

Ve Vyškově na Orlovně se hrál pouze jeden zápas. Amoru stačil jeden bod k přeskočení Lazoru a obhájení okresního titulu. To neměl být žádný problém, ale Amor celý první poločas napínal diváky, jakoby se nemohlo nic stát. Nevypadalo to na boj o titul. Druhý poločas už nabral správné obrátky, Amor si přestal „hrát“ a konečně hrál na vítězství. Po zápase byla velká sláva, OkKF předala vítězi pohár a šlo se slavit.

V Bučovicích se hrálo o třetí příčku. Orli Bučovice museli vyhrát oba zápasy a to z pohledu posledních jarních kol nemělo být nijak lehké. Sokoli byli v tabulce neustále v těsném kontaktu s Orly a také Krásensko předvedlo na jaře několikrát velmi solidní výkon. Sokoli a Orli se utkali hned v prvním zápase, průběh byl tradičně velmi vyrovnaný, ale Orli měli tentokrát přeci jen neustále malinko navrch, což v závěru potvrdili a nepřipustili drama. V druhém zápase si Orli byli vědomi, že ten těžší krok již zvládli, hráli uvolněně a rozhodli o jasné výhře již v prvním poločase, čímž získali okresní bronz jednobodovým rozdílem před Fifákem.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrál tým Orli Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 16.6.2018.pdf67.19 KB