Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté podzimní turnaje – 30.9.2017

Okresní přebor pokračoval pátými podzimními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: 2x Stadion Vyškov, Orel Vyškov a Gymnázium Bučovice.

Ve Vyškově na Stadiónu pořádal Fifák odložený turnaj již 28.9.2017. Očekával se vyrovnaný boj, jelikož všechny bojují o bednu tabulky. Pořádající tým doplatil na marodku a soupeřům dokázal odolávat jen něco více než poločas. V souboji neporažených dominoval Lazor nad A-týmem Orlů Bučovice.
Druhý, již řádný turnaj, pořádala rezerva týmu City. Jedním z hostů byl opět A-tým Orlů Bučovice, který tentokrát oba zápasy vyhrál po zlepšených výkonech ve druhém poločase. Domácí tým City si pak snadno poradil s Mouřínovem, který stále hledá formu z dřívějších let.
Třetí turnaj ve Vyškově se hrál na Orlovně. Jedním z hostů byl opět Lazor Vyškov, který znovu oba zápasy vyhrál a upevnil si první místo v tabulce. Domácí Orli pak přehráli Kloboučky, které dlouho statečně bojovaly o první letošní body. Těm zbyla poslední šance do posledního podzimního zápasu proti Mouřínovu.

V Bučovicích se hrály nejvyrovnanější zápasy tohoto prodlouženého víkendu. Rezerva domácích Orlů překvapila Sokol i Marefy. Oba tyto týmy patří k těm, co letos hledají formu a mají v ještě nedohraném podzimu na svém kontě nezvykle hodně porážek. Ve vzájemném souboji se pak zaslouženě rozešly smírem.

Podzimní část OP futsalu se blíží k závěru a na prvním místě máme po šesti letech změnu, kdy kraloval Amor Vyškov, Sokol a Orli Bučovice. Novým lídrem je Lazor Vyškov, který zatím neztratil ani bod. Na opačném pólu tabulky OP jsou Mouřínov a Kloboučky, kterým se letos extrémně nedaří a naopak zatím nezískali ani bod.
Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Lazor-Domus Vyškov a Orli Bučovice A a B.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 30.9.2017.pdf50.62 KB