Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté jarní turnaje – 7.5.2016

Okresní přebor pokračoval pátými jarními turnaji.
Hrály se dva turnaje ve sportovním areálu: Stadion Vyškov.

Turnaj odložený z 23. kola měl jasného favorita v podobě týmu Sokol Bučovice, který v tomto ročníku utrpěl pouze jednu prohru a jednu remízu. Jeho zápasy se vyvíjely od počátku jednoznačně a Sokol domácím týmům nadělil dvouciferný příděl branek. Druhý hostující tým Orlů Bučovice byl pro domácí týmy hratelný. Oba zápasy byly vyrovnané, jen s tím rozdílem, že United stále vedl a Orli dotahovali, jenže nedotáhli vývoj k bodům. V druhém zápase Lazor také stále vedl, ale dvě minuty před koncem zápasu jakoby vypadl z role a po hrubých chybách si nechal skóre otočit.

Turnaj předehrávaný z 25. kola byl zkrácený, v němž hráli tři účastníci každý s každým. Tady byl také jasným favoritem A-tým Inexisu, který jasně přehrál Fifák a vzájemný zápas s rezervou se zvrhl v exhibici. Druhý zápas rezervy Inexisu skončil dvouciferně a brankář hostí se může chlubit nulou na svém kontě.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy: Sokol Bučovice a Inexis Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci, na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 7.5.2016.pdf33.61 KB