Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – páté jarní turnaje – 19.5.2018

Okresní přebor pokračoval pátými jarními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Orel Vyškov a TJ Mouřínov.

Marefy přivítaly Orly a Sokoly z Bučovic. Na novém hřišti se jim napodruhé nedařilo. Proti Sokolům se to dalo očekávat, ale proti rezervě Orlů byly mírným favoritem a domácí prostředí to mělo umocnit. Dalo by se napsat: domácí tvořily hru, ale hosté měli více štěstí. Třetí zápas byl soubojem týmů z Bučovic, v němž Sokol měl jasnou herní i gólovou převahu.

Ve Vyškově měly zápasy slavnostní ráz. Fifák slavil 30 let působení ve futsalu, ale Amor na to nebral ohled a body nerozdával. Fifák se tím nedal rozhodit a prostě se hrou bavil. To až tak, že se zapojili i některé dřívější osobnosti týmu, jako Roman Pecl či Milan Krejčí. Hosté z Krásenska také neměly pro oslavy pochopení a Fifák hodně potrápili.

V Mouřínově domácí na jaře nenápadně sbírají body. Tentokrát měli nakročeno proti City Vyškov ke třem a proti Orlům k jednomu bodu. Nakonec to byl jen jeden úspěšný bod od City a těsný výsledek s Orly je také úspěch.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Sokol Bučovice a Orli Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 19.5.2018.pdf72.56 KB