Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – odložený turnaj – 14.10.2017

Okresní přebor dobíhá odloženým turnajem.
Hrál se jeden odložený turnaj na umělce sportovního areálu: Stadion Vyškov.

Plánovaný rozsah turnaje se však nenaplnil, jelikož Krásensko se k zápasům nedostavilo. Diváky to mrzet nemuselo. Domácí Fifák měl svůj den a Amor je kvalitní vždy. Tentokrát se Amor nechal zaskočit a v polovině poločasu ztrácel již čtyři branky, pak však mohutně dotahoval a do přestávky byl zpět v zápase. Jedna branka již neměla být problémem. Jenže ve druhém poločase měl sice Amor více ze hry, ale Fifák se nevzdával a dokázal udržovat jedno až dvougólový náskok. Deset minut před koncem však hostům svitla naděje na obrat, když dotáhli skóre na remízu 7:7. V dramatickém závěru byl překvapivě přesnější a úspěšnější Fifák. Získal tak velmi cenné tři body a přezimuje ne čtvrtém místě tabulky OP.

Podzimní část OP futsalu má dohrávat už jen tři zápasy, jeden příští sobotu a dva až na jaře. Mouřínov a Kloboučky si to rozdají o poslední místo. Na prvním místě bude zimovat Lazor Vyškov, který jako jediný neztratil žádný bod, druhé místo vybojoval obhájce Amor Vyškov a třetí je A-tým Orlů Bučovice.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrál tým Fifák Nouzka Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 14.10.2017.pdf37.64 KB