Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – odložené turnaje – 26.5.2018

Okresní přebor pokračoval odloženými turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Stadion Vyškov 2x a TJ Mouřínov.

Ve Vyškově se na prvním turnaji utkaly tři týmy bojující o umístění na bedně, tedy v první trojici tabulky OP. Lazor má dokonce ambice na první místo a tudíž potřeboval plných šest bodů. V prvním zápase Lazor zaskočil Fifák velkým a úspěšným nástupem do obou poločasů. První náskok dokázal Fifák smazat a poločas na skóre srovnal, ale v druhém poločase už totéž nedokázal. V druhém si to pravděpodobně Fifák a Orli Bučovice rozdali o třetí místo. Orli na tom byli lépe díky menšímu počtu odehraných zápasů, proto Fifák potřeboval vyhrát. V prvním poločase se ujal vedení, ale Orli otočili na 2:1, drama pokračovalo, když Fifák vydřel poločasovou remízu. Ve druhém poločase strhl vedení na svou stranu zase Fifák, jenže ho cca deset minut před koncem ztratil. V závěru měl Fifák převahu a několik dobrých příležitostí, ale Orli se štěstím udrželi důležitou remízu. Ve třetím zápase měl Lazor usnadněnou pozici, unavené Orly doslova smetl.
Druhý turnaj se odehrál pouze z části, jelikož tým Klobouček se nedostavil. V jediném zápase vedoucí Amor nedaroval City ani čestný úspěch a deklasoval soupeře dvouciferným přídělem.

V Mouřínově domácí tentokrát v zápasech pravdy, tj. se sousedy v tabulce, vůbec neuspěli. V zápase s Krásenskem dlouho drželi přijatelný stav, ale v závěru odpadli. Proti Orlům z Vyškova se drželi jen v prvním poločase, druhý poločas se jim nevyvedl vůbec. Zápas hostujících týmů byl vyrovnaný, šancí bylo na obou stranách celkem málo a Orlům úplně vypadla střelba, bez branek body nelze získat.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Lazor Vyškov, Amor Vyškov a Krásensko.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 26.5.2018.pdf71.01 KB