Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – odložené jarní turnaje – 4. až 9.6.2016

Okresní přebor dokončil ročník 2015-2016 odloženými turnaji.
Hrály se tři turnaje ve sportovních areálech: Stadion Vyškov, Gymnázium Bučovice a ZŠ Mor. Málkovice a čtyři jednotlivé zápasy.

Ve Vyškově byl velmi zajímavý zápas domácího Amoru a hostujících Maref, které letos hrají velmi kvalitní futsal. Domácí tým musel hodně zabrat a rozhodl až v závěru zápasu. Vyrovnaným byl také zápas mezi domácími Orly a hostujícím týmem Klobouček. Domácí měli mírně navrch, udržovali těsné vedení až do konce zápasu. Zbývající zápasy měly dle předpokladů jednoznačný průběh.

V Bučovicích byly domácí týmy vysokými favority. Všechny body sice získaly domácí týmy, ale Krásensko bylo domácím vyrovnaným soupeřem a k překvapení v obou zápasech nebylo daleko.

V Moravských Málkovicích přivítal Fifák týmy z Mouřínova, oba zápasy skončily desítkou. První udělil Fifák B-týmu Mouřínova a následně druhou udělil A-tým Mouřínova Fifáku. Vzájemný zápas týmů Mouřínova byl přesunut do Mouřínova.

Jednotlivé zápasy tzv. domácích dvojic se již hrály v přátelském duchu. V Mouřínově, v Bučovicích i na Orlovně ve Vyškově favorizované týmy soupeře notně šetřily a spokojily se s těsným vítězstvím. Jen na stadiónu ve Vyškově se hrálo o prestiž a v plném tempu, jen bránění bylo jaksi volnější. S výslednou remízou byly nakonec spokojeny obě strany.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy: Amor Vyškov, Mouřínov A, Orli a Sokol Bučovice.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci, na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a na jiných, starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se dříve šlo přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Tyto stránky se bohužel počátkem roku 2016 staly nefunkční.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 4. az 9.6.2016.pdf36.21 KB