Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 23.9.2017

Okresní přebor pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: 2x Stadion Vyškov, Gymnázium a ZŠ Školní Bučovice.

Ve Vyškově pořádal jeden turnaj aktuální lídr tabulky OP a druhý turnaj pořádal loňský okresní přeborník.
Lazor si s oběma soupeři poradil docela snadno. Ve zbývajícím zápase se utkala rezerva krajského City s dosavadním okresním překvapením týmem Krásenska. Celý průběh zápasu byl velmi vyrovnaný a také skončil zaslouženou remízou.
Amor již má loňskou formu a po zaváhání na úvod soutěže zase válcuje soupeře, tentokrát to odnesl ambiciózní tým Maref. Další zápasy byly kontumovány, jelikož se Mouřínov jaksi nedostavil.

V Bučovicích na Gymnáziu si los pohrál a nasadil sem tři týmy Orlů. Na úvod se střetly oba domácí týmy, rezerva se snažila, ale kvalita byla na straně A-týmu. Tu pak musel plně použít proti Orlům z Vyškova, kteří odolávali hodně dlouho, ale nakonec podlehli. Body do Vyškova nakonec putovaly, přestože pořádající Orli vedli ještě na úvod druhého poločasu, ale pak jim zvlhnul střelný prach a hosté toho plně využili.

V Bučovicích na školním hřišti pořádal Sokol, kterému nevyšel úvod soutěže podstatně hůře než Amoru a tahákem byl jeho souboj s druhým Fifákem. Sokol se ztěžka rozjížděl proti týmu Klobouček, ale do Fifáku se silně zaklesl drápy a snad se opět chytá, když po slušné přestřelce šťastně vyhrál o jednu branku.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Sokol Bučovice, Orli Bučovice A, Amor Vyškov a Lazor-Domus Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 23.9.2017.pdf50.72 KB