Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté podzimní turnaje – 22.9.2018

Okresní přebor pokračoval čtvrtými podzimními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov, Stadion Vyškov a Gymnázium Bučovice.

Ve Vyškově na Orlovně se zrodilo docela velké překvapení. Fifák narazil na soustředěný výkon pořádajících Orlů a nedokázal střílet branky jako obvykle. Dvě branky nakonec nestačily ani na remízu. Zbývající dva zápasy skončily jednoznačně.

Ve Vyškově na Stadiónu sice Amor oba zápasy vyhrál, ale s velkými obtížemi, jakoby v chladnějším počasí zatuhnul jeho motor. Ale historie se ptát nebude, počítá se plný počet bodů. Poražené týmy se pak rozešly se zaslouženou remízou.

V Bučovicích rezerva Orlů přivítala favorizovaný Lazor a nováčky z Rousínova. Orli hráli s Lazorem dlouho vyrovnanou partii, ale závěr patřil plně Lazoru. V následujícím zápase Lazor evidentně podcenil nováčka a na tři body se hodně nadřel. Tým Galaxy v zápase s domácími Orly opět bojoval, ale přestalo se mu dařit v koncovce a soupeř uspěl trpělivou hrou s úspěšným zakončením.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Orli a Amor a Lazor, všichni Vyškov.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 22.9.2018.pdf71.32 KB