Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté jarní turnaje – 18.5.2019

Okresní přebor odehrál čtvrté jarní turnaje.
Hrály se tři turnaje a jeden zápas na umělkách sportovních areálů: Orel Vyškov, Stadion Vyškov, Za Rychtou Krásensko a Gymnázium Bučovice.

Ve Vyškově na Orlovně se turnaj zúžil jen na jeden zápas v důsledku odložení zápasů Sokola Bučovice. Pořádající Amor měl jednoduchou práci, jelikož se jednalo o souboj prvního a posledního týmu. Domácí střelci toho využili k vylepšení svého postavení v tabulce střelců branek.

Ve Vyškově na Stadionu měl pořádající Fifák možnost spravit si náladu po minulém mimořádně těžkém losu. Tentokrát uvítal týmy ze spodní poloviny tabulky a plně toho využil. Místní City hodně dlouho odolával a Fifák vlastně rozhodl až se tým City rozhodl hrát několik minut před koncem bez brankáře. Bučovští Orli naopak na Fifák vůbec nestačily, asi protože se vydali v předcházejícím zápase proti týmu City, který po boji porazily.

V Krásensku domácí tým nevyužil domácí prostředí, přestože proti druhému týmu tabulky dlouho vedl a hostující tým otočil výsledek až v druhém poločase. Lazoru asi hřiště v Krásensku nesedí, protože v zápase hostujících týmů nedokázal porazit tým ze středu tabulky, prostě jim to tam nepadalo, a nakonec o jeden gól prohráli. Orli z Vyškova se vytáhli i na domácí tým a překvapivě slavili zisk šesti bodů.

V Bučovicích potvrdily Kloboučky jarní obrat ve výkonech a nadále stoupají tabulkou. Marefy přehrávaly celkem jasně od počátku a byly mírně lepším týmem i v souboji s tabulkově třetím týmem Orlů. Podle papírových předpokladů skončil jen zápas pořádajících Orlů a týmem Marefy.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Orli Vyškov, Fifák Nouzka Vyškov a Kloboučky.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09 a novější. Od ročníku 2018-2019 jsou aktivovány nové stránky FAČR, na kterých je archiv dočasně v sekci „zprávy“.
Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a byly umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které bylo možné se přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci. Bohužel tyto stránky již nejsou dostupné.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 18.5.2019.pdf73.41 KB