Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

OP futsalu – čtvrté jarní turnaje – 12.5.2018

Okresní přebor pokračoval čtvrtými jarními turnaji.
Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Gymnázium Bučovice a Hliník Marefy.

V Bučovicích na ZŠ přivítal poslední tým soupeře z horní poloviny tabulky OP. Překvapení se nekonalo a pořádající tým body nezískal. Oba vítězné týmy pak svedly dramatický zápas. Napřed to dlouho vypadalo na jasné vítězství Fifáku, když už vedl o čtyři branky, ale v závěru prvního poločasu nechal Sokoly dotáhnou na hratelné skóre. Podobně vypadal druhý poločas, v němž Sokol dokonce sahal po remíze. Ve středu se zde hrál odložený zápas Lazoru Vyškov se Sokolem. Vedoucí Lazor potvrdil, že letos má velmi dobrou formu a odvezl si cenné body za vítězství.

V Bučovicích na Gymplu se hrálo trojnásobné Orelské derby. A-tým pořádajících Orlů potvrdil, že bojuje o první trojku tabulky OP a jasně získal maximum bodů. Domácí B-tým pak překvapivě nestačil na vyškovské jmenovce a podlehl nejtěsnějším rozdílem.

Na novém hřišti přivítaly Marefy obhájce Amor Vyškov a sousední Mouřínov. Marefy obhájily pozici v tabulce, když jasně prohrály s Amorem a stejně jasně porazily Mouřínov. Ve třetím zápase pak došlo k velkému překvapení, když byl Mouřínov Amoru téměř celý zápas vyrovnaným soupeřem a nakonec vybojoval cennou remízu.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Fifák Nouzka Vyškov a Orli Bučovice A.

Stručný přehled výsledků je uveden v příloze.
Stručná tabulka OP je na pravém okraji této stránky.
Podrobné výsledky a ostatní statistiky jsou uvedeny na stránkách FAČR. Na tyto stránky je utvořen odkaz s názvem "statistiky" v levém navigačním sloupci na nějž stačí kliknout.
Na stránkách FAČR v sekci "aktuální výsledky" jsou uvedeny poslední výsledky, aktuální tabulka pořadí týmů a los nejbližšího hracího dne (tj. dvě následující kola), turnaje či jednotlivé zápasy jsou zde členěny dle stanoveného termínu včetně utkání odložených či předehrávaných.
V sekci "los soutěže", kde jsou turnaje členěny dle nalosovaných kol, platný termín a místo zápasu jsou vždy uvedeny na jednom řádku společně s daným zápasem.
V sekci "obsazení rozhodčími" jsou uvedeny delegace sudích pro nejbližší hrací den (zpravidla jeden až dva dny před výkopem prvního zápasu, nejpozději v pátek večer).
Stránky FAČR obsahují řadu dalších statistických a informativních údajů z futsalu a fotbalu všech soutěžních úrovní.
Zájemci o archiv statistik okresních soutěží: Ten je umístěn v sekci "archiv soutěží" na web stránkách FAČR - odkaz "statistiky", tam je umístěn OP 2008/09. Ročníky 2007/08 a starší byly zpracovány v jiném programu a jsou umístěny na starších web stránkách okresní komise futsalu, na které se lze přesunout pomocí odkazu "původní stránky" v levém navigačním sloupci.
Některé odkazy na webu FAČR jsou zatím prázdné, ale budou postupně naplňovány.

PřílohaVelikost
1vysledky OP Vyskov z 12.5.2018.pdf72.82 KB