Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Aktuální přehled změn losu pro ročník 2019-2020

Okresní přebor k 18.9.2019:
3) turnaj OP pořádaný týmem Orli Vyškov 28.9.2019 - se mění místo konání na SA Stadion Vyškov;
2) turnaj OP pořádaný týmem JČ Marefy 14.9.2019 - se mění místo konání na ZŠ Tyršova Slavkov;
1) turnaj OP pořádaný týmem LF Kozlany 7.9.2019 - odložen, nový termín není dosud určen;

ad 3) turnaj 7. kola OP pořádaný týmem Orli Vyškov, na hřišti SA Orel Vyškov, plánovaný na 28.9.2019 se přesouvá na SA Stadion Vyškov, časový harmonogram a pořadatelský tým Orli Vyškov se nemění, další účastníci turnaje jsou Vyškov City a Sokol Bučovice, důvodem přesunu je obsazené hřiště jinou dříve naplánovanou akcí, změna je bez poplatku;

ad 2) turnaj 4. kola OP pořádaný týmem JČ Marefy, na hřišti SA Hliník Marefy, plánovaný na 14.9.2019 se přesouvá na SA ZŠ Tyršova Slavkov, časový harmonogram a pořadatelský tým JČ Marefy se nemění, další účastníci turnaje jsou Orli Bučovice a Sokol Ježkovice, důvodem přesunu je je nezpůsobilé hřiště kvůli počasí, změna je bez poplatku;

ad 1) turnaj 2. kola OP pořádaný týmem LF Kozlany na hřišti Kozlany Podhájí, plánovaný na 7.9.2019 se pro nezpůsobilé hřiště odkládá, nový termín není dosud určen, místo, časový harmonogram a pořadatelský tým LF Kozlany se nemění, další účastníci turnaje jsou Lazor Vyškov a FK Mouřínov, důvodem odložení je nezpůsobilé hřiště kvůli počasí, změna je bez poplatku;

Dílčí změny v rámci turnajů jsou aktuálně zaznamenávány v příloze tohoto článku a v losu na webu FAČR - odkaz vlevo: "statistiky".
V příloze jsou modře podbarveny schválené změny a žlutě změny nedořešené, ve sloupci "termín" jsou ponechány původní údaje.

Poznámka: V tomto článku jsou uváděny všechny změny rozlosování na turnaje, které se ještě nehrály. Změny, které se týkaly turnajů již odehraných mohou být vymazávány. Změny jsou číslovány postupně jak byly schváleny a přidělené "pořadové" číslo zůstává i po umazání již prošlých změn. V úvodu je uveden číslovaný přehled změn, níže jsou uváděny podrobnější údaje ke změnám.

PřílohaVelikost
1los OP futsalu podzim 2019 zmeny k 18.9.2019.pdf71.04 KB