Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Aktuální přehled změn losu pro ročník 2018-2019

Okresní přebor k 7.9.2018:
1) turnaj OP pořádaný týmem LF Kozlany 8.9.2018 - se mění, uvedeno níže;

ad 1) turnaj 13. kola OP pořádaný týmem LF Kozlany ve SA Kozlany Podhájí, plánovaný na 8.9.2018 se částečně odkládá následně:

09:00 LF Kozlany - Vyškov City odloženo, termín bude stanoven dodatečně
10:00 Vyškov City - Sokol Bučovice odloženo na sobotu 13.10.2018, 12:00 na SA Orel Vyškov
11:00 LF Kozlany - FC Kloboučky zůstává v platnosti
Žadatel Vyškov City, poplatek bude stanoven dle propozic.

Dílčí změny v rámci turnajů jsou aktuálně zaznamenávány v losu na webu FAČR - odkaz vlevo: "statistiky".

Poznámka: V tomto článku jsou uváděny všechny změny rozlosování na turnaje, které se ještě nehrály. Změny, které se týkaly turnajů již odehraných jsou vymazávány. Změny jsou číslovány postupně jak byly schváleny a přidělené "pořadové" číslo zůstává i po umazání již prošlých změn. V úvodu je uveden číslovaný přehled změn, níže jsou uváděny podrobnější údaje ke změnám.