Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-regionální závod v Bystřici pod Hostýnem

Biatonisty trápilo tropické vedro i bouřka

V neděli 27.května se rozjeli Vyškovští biatlonisté sbírat další body do Bystřice pod Hostýnem, kde se sešlo na 297 závodníků z celé Moravy. Běžel se závod ve sprintu, kdy za každý nezasažený terč se běželo trestné kolo. Panovalo zde tropické vedro, které trápilo hlavně žáky a pak při startu dospělých a dorostu přišla bouřka. Výsledky vyškovských biatlonistů: přípravka žáci Matyáš Gája 6. místo, žákyně B Erika Žáková 15. místo, Sofie Jungmannová 20. místo, žáci B Jan Kománek 11.místo, Leo Berka 22. místo, juniorka petra Korčiánová 11. místo a muži C Vladimír Haumer 8. místo."Na to jaké panovalo horké počasí a pak i bouřka, celkově nikomu střelba nešla. Jediná Petra měla v ležce nulu a ostatní naši závodníci trošku chybovali. Od toho roku jsou jiná postupová pravidla a bude těžké se dostat do dalších kol. Věřím, že se nám podaří získat vytoužené body a co nejvíce našich závodníků postoupí“, odpověděl Haumer.